با خودارضایی نه تنها آروم نمیشی ، بلکه برای تکرار گناه ، تشنه تر هم میشی !!!

حتما تا حالا خودتم متوجه شدی ، که اگه در یک روز خودارضایی کنی ، در همون روز امکان داره چند بار دیگه هم خودارضایی رو تکرار کنی !

یعنی نه تنها با خودارضایی شهوتت کم نمیشه ، بلکه تشنگی ات برای انجام گناه بیشتر و بیشتر هم میشه !

میخام بگم خودارضایی کردن راهش نیست ! تجربه همه ما نشون داده با انجام خودارضایی اوضاعمون هزاران برابر وخیم تر میشه !

در ادامه ...


نظر یکی از بازدید کنندگان این وبلاگ به نام " غمگین " رو مینویسم که همه ما حتما حرفاشو قبول داریم و توصیه می کنم موقع گناه یاد این حرفها بیفتیم و به خودمون بگیم : به این دلیل نباید خودارضایی کرد ...

" سلام ، فرض کن الان شیطان و نفست دست به دست هم دادن و میگن برو خود ارضایی کن ، هی وسوسه ات میکنن و خلاصه تحت فشاری و اون غریزه ی جنسی تو هم بر انگیخته شده ، در همین حین بهشون بگو : یه لحظه بایستید ! ازتون یه سوال دارم ! شاید مقاومت کنن ولی مجبورشون کن ...

سوال اینه: اگه من طبق گفته ی شما خود ارضایی کنم ، آیا مشکل من حل میشه و غریزه ی جنسی من ارضا میشه و من به آرامش میرسم ؟

 بعدش اونا میگن : آره مطمئن باش ! بعد تو چی میگی؟ میگی : خودتی !

100 دفعه ی قبلی که به حرفتون گوش کردم ، نه تنها غریزه ی جنسی من ارضا نشد و به آرامش نرسیدم ، بلکه غریزه ی جنسیم بیشتر شد و دیگه روی آرامشو و آسایشو ندیدم و هر روزم بدتر از دیروزم شد (خود من به شخصه کارم به جایی رسید که مثل دیوونه ها ادا در میووردم و خودمو به در و دیوار می کوبیدم فقط شانس آوردم کسی تو این حالت منو ندید!)

پس ای نفس و ای شیطان یک نتیجه ی بزرگ میگیریم : اگه خودتونم بکشید من خود ارضایی نمی کنم ! دستتونو خوندم ، پس خفه شید ! چون هزارتا کار نکرده دارم که باید انجام بدم به امید اینکه نابود بشید ... "